• Facebook

Kontakt

Ungdoms Spiller Udvalget (USU)

 

Formand og træningshold:
Tlf.
esg.usu@gmail.com
Der kan forventes svar i løbet af få dage.

Årgangsansvarlige:

 

USU Anne Marboe
   U17 og Holdturnering:
   Anne Marboe
Tlf. 24202288
marboe@post.tele.dk
   U17 og Holdturnering:
   Lone Andresen
 Johnoglone@live.dk
 USU Lene Rahbek
   U15:
   Lene Rahbek
Tlf. 22290401
lene.percival@gmail.com
 USU Peter Thomsen
   U15 og stævner:  
   Peter Thomsen
Tlf. 30386423
Thomsen@174.dk
   U13:
   Martine og Henrik Trans
Tlf. 50874439
trans6700@gmail.com
 USU Sia Carlsson
   U9/Miniton, U11 og klubture:
   Sia Carlsson
Tlf. 41991215
sia_carlsson@hotmail.com
 USU Anders Knudsen
   U9/Miniton, U11 og klubture:
   Anders Knudsen
Tlf. 51617314
susanne.anders@privat.dk

 

Andre funktioner:

Stævner:
Henrik Jørgensen
Hjemmeside:
esg.usu@gmail.com
Tlf.
esg.usu@gmail.com
USU Christina Rahbek Aktivitetsudvalg:
Christina Rahbek
Tlf. 75138551
christina.rahbek@skolekom.dk
 USU Lotte Christensen Kantine Bane 7:
Charlotte B. Christensen
Tlf. 29435869
cjc@esenet.dk
Ansvarlig for børneattester:
Harry Lindahl
harry.lindahl@bbsyd.dk